درباره مسجد امام محمد باقر (ع)

شناسه ملي: 14004485800

زمين مسجد امام محمد باقر (ع)  با متراژ 4117 متر مربع در نيمه نخست سال 1393 از طرف اداره مسكن و شهر سازي و اداره اوقاف و امور خيريه به هيئت امنا تحويل گرديد و ، به طور موقت در يك سوله جهت برگزاري نماز جماعت و مراسمات اين مكان آماده بهره برداري شد . مكان مسجد در منطقه اي با تراكم جمعيت تقريبي 17000هزار نفر قرار دارد و به اميد خدا و كمك شما عزيزان با طرح و نقشه ها و پيش بيني هايي كه انجام شده انشالله در آينده يكي از مراكز مهم مذهبي ، فرهنگي ، درماني و ... خواهد شد .

 

     

در نقشه و طرحهاي معماري اين مسجد سعي شده است علاوه بر يك مكان مذهبي جذاب و معنوي خدمات ديگري از قبيل خدمات فرهنگي ، درماني ، ورزشي ، تجاري و ... جهت رفاه نمازگزاران و همچنين جذب جوانان ايجاد گردد و در نقشه هاي مسجد به نحوي برنامه ريزي شده است كه در آينده قابليت برگزاري انواع مسابقات و همايشهاي مذهبي را داشته باشد . همچنين با توجه به مكان مسجد كه تقريبا در مسير زائرين مرقد مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته است احداث يك زائر سرا و مكاني براي استراحت مسافرين در نظر گرفته شده است كه در صورت تامين بوجه مالي در دستور ساخت قرار خواهد گرفت .

انشالله به اميد ياري حق تعالي و كمك شما خيرين محترم بتوانيم هر چه زودتر ساخت و احداث اين مسجد را آغاز نماييم و شما خيرين محترم مي توايند از طريق همين وب سايت از چگونگي و ميزان پيشرفت ساخت  مسجد مطلع شويد . منتظر پيشنهادات شما در همين زمينه از طريق فرم (تماس با ما) هستيم.

 

 

 

 

 

زمين مسجد,معماري مسجد,همايش مذهبي,مسجد اسلامي,درباره مسجد

متراژ زمين,مركز مذهبي,ساختمان مسجد,نقشه مسجد,مركز درماني

کليه حقوق اين سايت متعلق به مسجد امام محمد باقر(ع) مي باشد
Copyright© 2014
Inc. All rights reserved